Pedagoško društvo Srbije
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
 
početna početna strana
nastava i vaspitanje Nastava i vaspitanje
kontakt kontakt
forum forum
enastava E-nastava

 
Pratite nas i na:
 

izdvajamo
o Pedagoškom društvu
podružnice i sekcije Društva
seminari u organizaciji PDS
tekstovi i praksa
časopis- Nastava i vaspitanje
o sajtu www.pedagog.rs
Mala pedagoška biblioteka
Arhiva projekata
Linkovi

MAILING LISTA
  Pretplatite se na besplatan Newsletter
Upišite vaš e-mail:
saznajte više o ovom servisu...

 

 
 

:: Spisak učesnika seminara ::

SPISAK UČESNIKA PROGRAMA EDUKACIJE ŠKOLSKIH TIMOVA O PREVENCIJI PRESTUPNIČKOG PONAŠANjA UČENIKA U ŠKOLSKOJ SREDINI

- Školska uprava Novi Sad -

DATUM: 10. i 11.03.2007. godine
ŠKOLA DOMAĆIN: OŠ "Zmaj Jova Jovanović" u Rumi
UČESNICI:

I grupa

OŠ "Ivo Lola Ribar", Ruma

  1. Dušan Jevtić, direktor
  2. Biljana Kuzmanović, pedagog
  3. Mirjana Kvaić, nastavnik

OŠ "Milivoj Petković Fećko", Platičevo

  1. Marina Jezdić, direktor
  2. Biljana Dupor, pedagog
  3. Mirjana Piler, nastavnik
  4. Đorđe Mirković, nastavnik

OŠ "Nebojša Jerković", Buđanovci

  1. Sanja Mandić, direktor
  2. Nataša Skokić, pedagog
  3. Zora Vučković, nastavnik
  4. Vladimir Terzić, učitelj

OŠ "Veljko Dugošević", Ruma

  1. Jasmina Vukanović, direktor
  2. Milica Bulović, pedagog
  3. Maja Paskaš, nastavnik
  4. Nataša Rađenović, nastavnik

OŠ "Zmaj Jova Jovanović"

  1. Borislav Kejić, pedagog
  2. Biljana Keserović, nastavnik
  3. Tamara Đukić, nastavnik

OŠ "Miloš Crnjanski", Hrtkovci

  1. Nebojša Jovičić, nastavnik
  2. Zoran Janus, nastavnik

STŠ "Milenko Brzak Uča"

  1. Jadranka Lilić, pedagog

II grupa

OŠ "Dušan Vukasović Diogen", Kupinovo

  1. Jana Imre, pedagog
  2. Sanja Knapček, nastavnik
  3. Vanja Milosavljević, nastavnik
  4. Jelena Stojaković, nastavnik

SSŠ "Branko Radičević"

  1. Borislav Dimković, nastavnik

OŠ "Dušan Jerković Uča", Šimanovci

  1. Tatjana Lazić, pedagog
  2. Nataša Rakić, nastavnik
  3. Radmila Krnjulac, nastavnik
  4. Sanja Spasić, nastavnik

OŠ "Slobodan Bajić Paja", Pećinci

  1. Jelena Mihajlović, direktor
  2. Jelena Ivanić, psiholog
  3. Slađana Bujila, nastavnik
  4. Branislava Markovinović, nastavnik

TŠ "Milenko Verkić Neša", Pećinci

  1. Branislav Zlatanović, direktor
  2. Snežana Janičić, nastavnik

SPPŠ "Stevan Petrović Brile"

  1. Petar Martinović, direktor
  2. Tina Karanović, nastavnik
  3. Vladimir Babić, nastavnik
  4. Branko Maravić, nastavnik

"23. oktobar", Klenak

  1. Aleksandar Jezdić, direktor
  2. Mile Pjevac, specijalni pedagog
  3. Jasmina Popović, nastavnik

"Milenko Verkić Neša", Pećinci

  1. Branko Perišić, nastavnik

DATUM: 17. i 18.03.2007. godine
ŠKOLA DOMAĆIN: Gimnazija "Jovan Jovanović Zmaj" u Novom Sadu
UČESNICI:

STŠ "Mileva Marić"

  1. Jadranka Pešti, direktor
  2. Borislavka Majkić, psiholog
  3. Nada Miletić, nastavnik
  4. Damir Relić, nastavnik

Karlovačka gimnazija

  1. Rade Zejak, direktor
  2. Ljiljana Pižurica, pedagog
  3. Biljana Letić, psiholog
  4. Gordana Ivanović, nastavnik

Medicinska škola "7. april"

  1. Edit Jerinić-Kurin, pomoćnik direktora
  2. Tatjana Momčilović, phiholog
  3. Milan Stanić, nastavnik

Srednja mašinska škola

  1. Jovan Vukčević, direktor
  2. Ljiljana Janković, pomoćnik direktora
  3. Zorana Baklaić, pedagog
  4. Dejana Vasić, psiholog
  5. Ljiljana Jarić, psiholog
  6. Marina Barjamović, nastavnik

Saobraćajna škola "Pinki"

  1. Nataša Lukić, pedagog
  2. Nataša Mazalica-Đokić, psiholog
  3. Danijela Nikolić, nastavnik
  4. Slobodan Ristić, školski policajac

Gimnazija "Isidora Sekulić"

  1. Jelana Gruba, pedagog
  2. Biljana Matić, psiholog

Gimnazija " Jovan Jovanović Zmaj"

  1. Radivoje Stojković, direktor
  2. Mila Doroški, pomoćnik direktora
  3. Marija Gucunja, pedagog
  4. Miroslava Dobrić, nastavnik

Poljoprivredna škola sa domom učenika

  1. Nebojša Pantović, upravnik doma učenika
  2. Vesna Radulović, pedagog
  3. Slavica Pantović, vaspitač u domu
  4. Majkić Ratko, školski policajac

DATUM: 24. i 25.03.2007. godine
ŠKOLA DOMAĆIN: Gimnazija " 20. oktobar" u Bačkoj Palanci
UČESNICI:

I grupa

"Vuk Karadžić", Bač

  1. Snežana Čemerikić, direktor
  2. Guslov Jasna, pedagog
  3. Snežana Vulin, nastavnik
  4. Radmila Kuzmančev, nastavnik

"Jan Kolar", Selenča

  1. Tatiana Topolska, psiholog
  2. Ana Petraš, nastavnik
  3. Ana Kolek, nastavnik
  4. Nataša Klinovski, nastavnik

Poljoprivredna škola, Bač

  1. Daniela Ilić, psiholog
  2. Đurica Boris, nastavnik
  3. Dragan Košutić, nastavnik

Tehnička škola "9.maj", Bačka Palanka

  1. Violeta Damjanović, pedagog
  2. Đorđe Arsenin, socijalni radnik
  3. Jugoslava Lulić, nastavnik
  4. Snežana Sabo, nastavnik
  5. Petar Savić, nastavnik

"Aleksa Šantić", Vajska

  1. Manda Stajčić, direktor
  2. Biljana Kapanović, pedagog
  3. Aleksandra Vojnović, nastavnik
  4. Rada Cvijić, nastavnik

Gimnazija "20. oktobar", Bačka Palnka

  1. Nikola Vukovljak, direktor
  2. Biljana Radović, psiholog
  3. Milena Borić, nastavnik
  4. Vesna Soldat, nastavnik

SSŠ "Dr. Radivoj Uvalić", Bačka Palanka

  1. Branislav Fodora, direktor
  2. Evica Vujičić, pedagog
  3. Sanela Nadlački, psiholog
  4. Draginja Govedarica, nastavnik

"Ivo Lola Ribar", Plavna

  1. Marina Vranješ, direktor
  2. Ana Supek, pedagog
  3. Milodanka Ilić, nastavnik
  4. Slobodanka Gajić, nastavnik

II grupa

"Moša Pijade", Bačko Novo Selo

  1. Svetlana Zoranović, direktor
  2. Aleksandra Prodanović, nastavnik
  3. Emina Abdulović, nastavnik
  4. Marija Stefanović, nastavnik

"Heroj Pinki", Bačka Palanka

  1. Vesna Jovicki, direktor
  2. Darinka Jovin, defektolog
  3. Đurađ Peić, nastavnik

"15. okobar", Pivnice

  1. Tatijana Nađ, direktor
  2. Mirjana Radić, pedagog
  3. Pavel Blatnjicki, nastavnik
  4. Ana Salček, učiteljica

"Vuk Karadžić", Bačka Palanka

  1. Ljiljana Milošev, pomoćnik direktora
  2. Milena Jovanović, pedagog
  3. Jasna Filipović, psiholog
  4. Jasna Kolar, nastavnik
  5. Biljana Šijakov, učitelj

"Branko Ćopić", Mladenovo

  1. Milica Jeličić, direktor
  2. Ksenija Kralj, pedagog
  3. Jelena Nastić, nastavnik
  4. Sonja Kozić, učitelj

"Desanka Maksimović", Bačka Palanka

  1. Evica Milanković, pedagog
  2. Slavica Dukić, psiholog
  3. Radovan Serdar, nastavnik

"Mileta Protić", Tovariševo

  1. Dušan Jovanov, direktor
  2. Edita Šijakov, pedagog

"Braća Novakov", Silbaš

  • Spasojević Biserka, direktor
  • Rajka Čabrilo, pedagog
  • Fatima Ivaz, nastavnik
  • Spasojević Miloš, nastavnik

"Sveti Sava", Bačka Palanka

  1. Vera Atić, direktor
  2. Miroslava Šolaja, pedagog
  3. Stevo Đilas, nastavnik
  4. Tatjana Knežević, učitelj

"Aleksa Šantić", Gajdobra

  1. Jadranka Vukanović, direktor
  2. Sanja Ralić, pedagog
  3. Danilo Zotović, nastavnik
  4. Mirjana Vraneš, nastavnik

"Žarko Zrenjanin", Obrovac

  1. Miodrag Puškar, direktor
  2. Ljiljana Stupar, pedagog
  3. Vera Kesić, nastavnik
  4. Mira Pilipović, nastavnik

"Zdravko Čelar", Čelarevo

  1. Milkan Mrđa, direktor
  2. Dana Živkov, pedagog
  3. Dragoslav Žarković, nastavnik
  4. Dragana Jeličić, učitelj

DATUM: 26. i 27.03.2007. godine
ŠKOLA DOMAĆIN: Gimnazija "Jovan Jovanović Zmaj" u Novom Sadu
UČESNICI:

"Ivo Lola Ribar", Novi Sad

  1. Milorad Čudić, direktor
  2. Danijela Jovanović, pedagog
  3. Ivanka Krstanović, psiholog
  4. Tatjana Surdučki, nastavnik
  5. Vesna Bosin, nastavnik

"Kosta Trufković", Novi Sad

  1. Milan Spasojević, direktor
  2. Ljubica Jontović, pedagog
  3. Snežana Rodić, psiholog
  4. Dragana Panjković, nastavnik
  5. Suzana Spasojević, nastavnik

"Miloš Crnjanski", Novi Sad

  1. Zdenka Ivković, direktor
  2. Ljubisava Glavaški, pedagog
  3. Ljiljana Milivojević, psiholog
  4. Miroslav Abjanović, nastavnik
  5. Jovica Bajić, školski policajac

"Vuk Karadžić", Novi Sad

  1. Mira Đurđev, direktor
  2. Svetlana Trujić, pedagog
  3. Predrag Marcikić, nastavnik
  4. Persida Jeličić, nastavnik

"Dositej Obradović"

  1. Stanimir Paunić, direktor
  2. Slađana Grbić, psiholog
  3. Tatjana Kojić, nastavnik
  4. Dragana Joksimović, nastavnik

"Vasa Stajić", Novi Sad

  1. Snežana Prodanović, pedagog
  2. Sofija Pajić, psiholog
  3. Dijana Kadić, nastavnik

"Ivan Gundulić", Novi Sad

  1. Jovanka Gaćeša, direktor
  2. Anka Krnajski Lazarev, pedagog
  3. Svetlana Stojšin, psiholog
  4. Lidija Rakita, nastavnik

"J.J.Zmaj", Sremska Kamenica

  1. Jovan Drača, direktor
  2. Milena Stanić, pedagog
  3. Olivera Mihić, psiholog
  4. Velibor Ilić, nastavnik

"Jožef Atila", Novi Sad

  1. Dragan Marić, direktor
  2. Mandić Stevan, školski policajac

"Svetozar Marković", Novi Sad

  1. Dušan Šijačić, učitelj
  2. Kondić Zvonko, školski policajac

DATUM: 21. i 22.04.2007. godine
ŠKOLA DOMAĆIN: OŠ "Prva vojvođanska brigada" u Novom Sadu
UČESNICI:

I grupa

Gimnazija "Svetozar Marković"

  1. Tatjana Vukadinović, direktor
  2. Terza Perišić-Gašpak, psiholog
  3. Aniko Patarica, nastavnik
  4. Andraš Čaki, školski policajac

Baletska škola

  1. Olga Malivuk, direktor
  2. Marija Damjanović, pedagog
  3. Desanka Kozarev, nastavnik
  4. Božica Stanisavljević-Kravčenko, nastavnik

"Svetozar Miletić"

  1. Dušanka Šubarić, pedagog
  2. Želimir Hil, nastavnik
  3. Siniša Novakov, školski policajac

"Isidor Bajić", Novi Sad

  1. Radmila Rakin Martinović, direktor
  2. Ljubiša Novaković, pomoćnik direktora
  3. Stakić Mirjana, psiholog

"Milan Petrović"

  1. Žaklina Božović, psiholog
  2. Milijana Pivnički, nastavnik

Gimnazija "Laza Kostić"

  1. Siniša Stamanković, školski policajac

Gimnazija sa domom učenika "Jan Kolar"

  1. Paljo Beljička, direktor
  2. Milena Borovčanin, pedagog
  3. Jaroslav Chlpka, nastavnik
  4. Branislava Janković, nastavnik

"Pavle Savić"

  1. Helena Vinaja-Tarabić, pomoćnik direktora
  2. Snežana Vujanović, psiholog
  3. Vladimir Balj, nastavnik
  4. Zoran Brujić, nastavnik

II grupa

"Jovan Popović", Novi Sad

  1. Dragica Plačkov, direktor
  2. Sanja Subotić, pedagog
  3. Borko Brkić, nastavnik
  4. Aleksandar M. Čiplić, nastavnik

"Đura Daničić"

  1. Karmen Antić-Tucić, bibliotekar

"Prva vojvođanska brigada"

  1. Dušan Kosanović, direktor
  2. Ivanka Jeličić, pedagog
  3. Aleksandar Atanasković, nastavnik
  4. Miodrag Novaković, školski policajac

"Đorđe Natošević"

  1. Živka Zavođa, pedagog
  2. Milesa Vlajkov, psiholog
  3. Zorica Racić, nastavnik
  4. Stojan Dimovski, nastavnik

"Nikola Tesla"

  1. Jelisaveta Zlatović, pedagog
  2. Branka Vojnović, nastavnik
  3. Mirjana Zubović, učitelj

ŠOSO "Milan Petrović"

  1. Saša Rudaljević, defektolog
  2. Svetlana Bašević, psiholog

"Sonja Marinković"

  1. Bojana Perić, pedagog
  2. Mirjana Mišić, nastavnik
  3. Marija Miljević, nastavnik

"Petefi Šandor"

  1. Sanja Aleksić, školski policajac

"Dušan Radović"

  1. Marija Čekić, nastavnik
  2. Olgica Kovačević, nastavnik

"Branko Radičević"

  1. Slobodan Jankov, direktor
  2. Jovanka Milinović, psiholog
  3. Aleksandar Maletin, nastavnik
  4. Dušica Trzin, nastavnik
  5. Sonja Trifunović, nastavnik
  6. Olivera Racić, nastavnik

"Veljko Vlahović"

  1. Nataša Vujanović-Đumić, direktor
  2. Jadranka Meštrov, pedagog
  3. Mirjana Češljar, nastavnik
  4. Marko Zelić, nastavnik

DATUM: 23. i 24.04.2007. godine
ŠKOLA DOMAĆIN: Gimnazija u Inđiji
UČESNICI:

I grupa

"H. J. Čmelik"

  1. Janko Havran, direktor
  2. Ana Sklabinski Jovanović, psiholog
  3. Ivan Ječmen, nastavnik
  4. Danijela Mirković, nastavnik

"Ruža Đurđević-Crna", Čortanovci

  1. Dragica Vujičić, direktor
  2. Desanka Bekvalac, pedagog
  3. Đurović Vidoje, nastavnik
  4. Jelena Dimitrijević, nastavnik

Gimnazija "Branko Radičević", Stara Pazova

  1. Miroslav Opavski, direktor
  2. Snežana Inđić, pedagog
  3. Snežana Vujačić, psiholog
  4. Dragan Avramović, nastavnik

Gimnazija, Inđija

  1. Milan Predojević, direktor
  2. Dušica Đurđević, pedagog
  3. Branko Marčeta, nastavnik
  4. Snežana Stećuk, nastavnik
  5. Vladan Panković, nastavnik

"Dušan Jerković", Inđija

  1. Jobo Komazec, direktor
  2. Nataša Milanović, pedagog
  3. Kontić Živka, psiholog
  4. Ljubica Stojadinović, nastavnik

ETŠ "Vuk Kardžić", Stara Pazova

  1. Branko Hadžić, direktor
  2. Dobrić Branislava, pedagog
  3. Mojžiš Miroslava, nastavnik
  4. Marković Slavomir, nastavnik

Tehnička škola, Stara Pazova

  1. Đukić Lazar, direktor
  2. Suzana Turudić, pedagog
  3. Snežana Vučinić, psiholog

TŠ "Mihailo Pupin", Inđija

  1. Nikola Spasić, direktor
  2. Jelena Basarić, psiholog
  3. Stevan Temerinac, školski policajac

"Rastko Namanjić - Sveti Sava", Nova Pazova

  1. Slavica Despotović, pedagog
  2. Jasminka Marković, psiholog
  3. Jasmina Lukić, nastavnik

"Jovan Popović", Inđija

  1. Aleksandra Milićević, direktor
  2. Zorka Petrović, pedagog
  3. Zorica Petrović, pedagog
  4. Jovan Kljajić, nastavnik
  5. Marija Ćuić, nastavnik

II grupa

"Dr. Đorđe Natošević", Novi Slankamen

    • Margareta Milurović, direktor
    • Gordana Jerković, nastavnik
    • Nada Stojanović, nastavnik

    "Branko Radičević", Maradik

    1. Zvonimir Čaušević, direktor
    2. Sofija Burka, pedagog

    "22. jul", Krčedin

    1. Drljača Ljiljana, direktor
    2. Jasmina Jandrić, pedagog
    3. Mirjana Bakić, nastavnik
    4. Dragica Šajić, nastavnik

    "Slobodan Bajić - Paja", Novi Karlovci

    1. Anđelko Opačić, direktor
    2. Suzana Živković, pedagog
    3. Radmila Batak, nastavnik
    4. Željka Kotarac, nastavnik

    "Dr. Đorđe Natošević", Inđija

    1. Zorica Helać, direktor
    2. Stanislava Jovanović, pedagog
    3. Ljiljana Žižić, nastavnik
    4. Zorica Sabanović, nastavnik

    "23. oktobar", Golubinci

    1. Milorad Bosančić, direktor
    2. Opačić Vesna, pedagog
    3. Slavica Galečić, nastavnik
    4. Siniša Popov, nastavnik

    "Milan Hadžić", Vojka

    1. Miladin Lekić, direktor
    2. Tina Ninković, nastavnik

    "Vera Miščević", Belegiš

    1. Slavica Mitrović, direktor
    2. Sonja Branković, nastavnik

    "Petar Kočić", Inđija

    1. Snežana Popović, direktor
    2. Marija Gajić, pedagog
    3. Dragana Dančula, nastavnik
    4. Dragana Leković, nastavnik

    "Braća Grulović", Beška

    1. Ljiljana Paskaš, direktor
    2. Milka Vidović, pedagog
    3. Mirjana Jović, nastavnik
    4. Predrag Tanacković, nastavnik

    "B. P. Pinki", Stara Pazova

    1. Momčilo Vuković, direktor
    2. Vesna Stepanović, pedagog
    3. Živko Kovačević, nastavnik
    4. Elvira Ignjatović, nastavnik

    DATUM: 19. i 20.5.2007. godine
    ŠKOLA DOMAĆIN: OŠ "Jovan Jovanović Zmaj", Sremska Mitrovica
    UČESNICI:

    I grupa

    OŠ "Jovan Jovanović Zmaj", Sremska Mitrovica

    1. Zoran Đurić, direktor
    2. Aleksandra Golić, specijalni pedagog
    3. Ljiljana Dudić, psiholog
    4. Joca Kopčić, nastavnik
    5. Bojana Zorić, nastavnik

    OŠ "Sava Šumanović", Erdevik

    1. Ljubica F., direktor
    2. Dušanka Milenković, nastavnik

    OŠ "Vuk Karadžić", Adaševci

    1. Dragica Perić, direktor
    2. Marko Antičević, pedagog
    3. Anđelka Lujić, nastavnik
    4. Branislava Stojković, nastavnik

    OŠ "Jovan Jovanović Zmaj", Martinci

    1. Sanja Milić, direktor
    2. Maja Jovešković, pedagog
    3. Katarina Radaković, nastavnik
    4. Radovan Župunski, nastavnik

    OŠ "Filip Višnjić", Morović

    1. Gordana Golijanin, pedagog
    2. Vladica Stojaković, nastavnik
    3. Gordana Andrić, nastavnik

    OŠ "Slobodan Bajić Paja"

    1. Đorđe Cvijanović, direktor
    2. Gorica Bijeljić, psiholog
    3. Sanja Boričić, nastavnik

    OŠ "Sveti Sava"

    1. Mlađen Poznanović, direktor
    2. Dragana Bijedić, pedagog
    3. Tanja Panić, psiholog
    4. Branislava Ćirić, nastavnik
    5. Danica Vejnović, nastavnik

    OŠ "Boško Palkovljević Pinki", Sremska Mitrovica

    1. Svetlana Milovanović, direktor
    2. Jelena Slović, pedagog
    3. Gordana Bradonjić, nastavnik
    4. Bratislav Dostanić, nastavnik
    5. Snežana Tomić Snedojević, nastavnik

    OŠ "Jovan Popović", Sremska Mitrovica

    1. Rade Milić, direktor
    2. Sanja Pavlović, psiholog
    3. Slobodan Stojiljković, nastavnik
    4. Mirjana Ivanović, učitelj

    OŠ "Branko Radičević", Šid

    1. Dalibor Farbaš, direktor
    2. Jelena Živković, pedagog
    3. Milivoj Borojević, psiholog
    4. Aleksandra Klisurić, nastavnik
    5. Aleksandra Borojević, nastavnik

    OŠ "Sremski front", Šid

    1. Gordana Lenđer, direktor
    2. Milan Lilić, nastavnik

    OŠ "Branko Radičević", Kuzmin

    1. Aleksandar Umetić, direktor
    2. Miloš Petković, pedagog
    3. Siniša Orlović, nastavnik
    4. Aleksandar Vojisavljević, nastavnik

    OŠ "Dobroslav Radosavljević Narod", Mačvanska Mitrovica

    1. Slađan Papić, direktor
    2. Biljana Božić, psiholog
    3. Danica Sorka, nastavnik
    4. Jelena Paušić, nastavnik

    OŠ "Triva Vitasović Lebarnik", Lađarak

    1. Svetlana Nikolić, direktor
    2. Đurđica Stojaković, pedagog
    3. Verica Relić, nastavnik
    4. Dobrila Živanović, nastavnik

    II grupa

    Gimnazija "Ivo Lola Ribar", Sremska Mitrovica

    1. Saša Nedeljković, direktor
    2. Mirjana Đorđević, pedagog
    3. Siniša Petrović, nastavnik
    4. Aleksandra Kutuzov Antić, nastavnik

    STŠ "Nikola Tesla"

    1. Biljana Kostić, pedagog
    2. Marijana Derenj, nastavnik
    3. Slavko Derenj, nastavnik

    Gimnazija "Sava Šumanović", Šid

    1. Dušan Lukić, direktor
    2. Ljubica Radišić, psiholog
    3. Mirko Nanić, nastavnik
    4. Silvija Miličić, nastavnik

    Ekonomska škola "9. maj"

    1. Jasna Arbanas, direktor
    2. Nataša Bura, psiholog
    3. Ilija Nedić, nastavnik

    Prehrambena šumarska i hemijska škola

    1. Nebojša Ognjenović, direktor
    2. Slavica Šarošković, pedagog
    3. Ivana Milojević, nastavnik

    Muzička škola "Petar Krančević"

    1. Mila Kuzminac, pomoćnik direktora
    2. Ljiljana Opačić, pedagog
    3. Jelena Jović, nastavnik

    Medicinska škola "Draginja Nikšić"

    • Sanja Džibrić, psiholog

    - Školska uprava Kragujevac -

    DATUM: 2. i 3.6.2007. godine
    ŠKOLA DOMAĆIN: Ekonomsko-ugostiteljska škola "Slobodan Minić", Aranđelovac
    UČESNICI:

    Ekonomsko-ugostiteljska škola "Slobodan Minić", Aranđelovac:

    1. Zorica Ćiraković, direktor
    2. Angelina Pekić, pedagog
    3. Sanja Vučićević, nastavnik
    4. Milosav Bulatović, nastavnik

    Gimnazija - Aranđelovac:

    1. Mirjana Stanošević, direktor
    2. Strahinja Tucaković, psiholog
    3. Aleksandar Momčilović, nastavnik
    4. Dalibor Delibašić, nastavnik

    Srednja Škola - Lapovo:

    1. Gordana Veljković, direktor
    2. Miroslav Petrović, nastavnik
    3. Tatjana Marković, nastavnik
    4. Tijana Stojanović, nastavnik

    Tehnička škola "Mileta Nikolić", Aranđelovac:

    1. Slobodan Petrović, direktor
    2. Biljana Lalić, nastavnik
    3. Tomislav Dimitrijević, nastavnik

    Srednja škola "Đura Jakšić", Rača:

    1. Vesna Vićentijević, pedagog
    2. Maja Radunović, nastavnik
    3. Miodrag Živanović, nastavnik
    4. Dejan Milojević, nastavnik

    Srednja škola "Kralj Petar", Topola:

    1. Ljubiša Nedeljković, direktor
    2. Rajko Knežević, pedagog
    3. Gorica Lazović Popović, nastavnik
    4. Smiljana Savić, nastavnik

    OŠ "Svetozar Marković", Lapovo:

    1. Slavica Tomić, direktor
    2. Dragan Stamenković, pedagog
    3. Marija Vukić, nastavnik
    4. Maja Jovanović, nastavnik

    OŠ "Sveti Sava", Batočina:

    1. Snežana Đorđević, direktor
    2. Violeta Dimić, pedagog
    3. Vasilije Joknić, psiholog
    4. Saša Golubović, nastavnik
    5. Željko Jovanović, školski policajac

    OŠ "Milutin Jelenić", G. Trnava:

    1. Miroslav Aleksijević, direktor
    2. Svetlana Grujić, nastavnik
    3. Ljiljana Jandrić, nastavnik
    4. Biljana Puhalović, nastavnik

    OŠ "Karađorđe", Rača:

    1. Zoran Jovanović, direktor
    2. Tomislav Domanović, pomoćnik direktora
    3. Tomislav Matić, nastavnik
    4. Violeta Milanović, nastavnik

    DATUM: 2. i 3.6.2007. godine
    ŠKOLA DOMAĆIN: OŠ "Ilija Garašanin", Aranđelovac
    UČESNICI:

    OŠ "Miloš Obrenović", Aranđelovac:

    1. Ivan Zlatković, direktor
    2. Tatjana Čupić, pedagog
    3. Vera Simić, nastavnik
    4. Mirjana Brzaković, nastavnik

    OŠ "Ilija Garašanin", Aranđelovac:

    1. Sonja Knežević Janković, direktor
    2. Ljubinka Radović, nastavnik

    OŠ "Sveti Sava", Aranđelovac:

    1. Vanja Rosić, pedagog
    2. Jovan Laušević, nastavnik
    3. Katarina Merićević, nastavnik

    OŠ "Dušan Radović", Banja:

    1. Svetlana Ranković, direktor
    2. Nataša Čolović, pedagog
    3. Valentina Jakimova, nastavnik
    4. Gordana Baltić, učitelj
    5. Snežana Ćirković, učitelj

    OŠ "Prvi srpsi ustanak", Orašac:

    1. Maja Prodanović, direktor
    2. Tatjana Cvetković, nastavnik
    3. Dušan Obradović, nastavnik
    4. Slađana Mrlješ, učitelj

    OŠ "Milan Ilić Čiča", Aranđelovac:

    1. Milena Pašić, pedagog
    2. Katarina Đoković, nastavnik

    OŠ "Karađorđe", Topola:

    1. Dragica Govedarica, direktor
    2. Milijana Radosavljević Glišić, psiholog
    3. Ljiljana Petrović, nastavnik
    4. Snežana Marinković, nastavnik

    OŠ "Slavko Popović", Darosava:

    1. Radosav Ivović, direktor
    2. Sanja Boričić, specijalni pedagog
    3. Ljiljana Đurković, nastavnik
    4. Zorica Marković, nastavnik

    OŠ "Vuk Karadžić", Stojnik:

    1. Svetomir Beloševac, nastavnik
    2. Dragica Lovre, nastavnik
    3. Dušica Gavrilović, sekretar

    OŠ "Sestre Radović", Belosavci:

    1. Darko Vukićević, v.d. direktora
    2. Milijana Kakašić, nastavnik
    3. Siniša Tubić, nastavnik
    4. Tanja Tubić, učitelj

    OŠ "Živko Tomić", D. Šatornja:

    1. Rajka Mitrović, direktor
    2. Ljiljana Pavlović, nastavnik
    3. Lazić Jelena, nastavnik
    4. Suzana Jakovljević, učitelj

    OŠ "Svetolik Ranković", Aranđelovac:

    1. Milka Radovanović, pedagog

    DATUM: 9. i 10.6.2007. godine
    ŠKOLA DOMAĆIN: Gimnazija "Svetozar Marković", Jagodina
    UČESNICI:

    Školska uprava Kragujevac

    1. Milorad Savić, prosvetni savetnik

    Gimnazija "Svetozar Marković", Jagodina:

    1. Miroslav Veljković, direktor
    2. Milka Drča, pedagog
    3. Slavica Spasić, nastavnik

    Tehnološka škola - Paraćin:

    1. Milošaković Vesna, nastavnik
    2. Snežana Macić, nastavnik

    Gimnazija - Paraćin:

    1. Desimir K., direktor
    2. Vesna Ilić, psiholog
    3. Ivan Milić, nastavnik

    Ekonomsko-trgovinska škola - Paraćin:

    1. Slađana Gajić, nastavnik

    Poljoprivredno-veterinarska škola - Rekovac:

    1. Darko Vitić, direktor
    2. Nenad Anić, nastavnik
    3. Sima Simić, nastavnik
    4. Srboljub Vukosavljević, nastavnik

    Mašinsko-elektrotehnička škola - Paraćin:

    1. Biljana Obradović, nastavnik
    2. Ivana Ilić, nastavnik
    3. Zoran Jeremić, školski policajac

    ETŠ "Slavka Đurđević", Jagodina:

    1. Goran Nikolić, direktor
    2. Dragana Jevremović, pedagog
    3. Bojana Pavlović, nastavnik
    4. Rajić Miroslav, nastavnik

    EGŠ "Nikola Tesla", Jagodina:

    1. Žarko Tasić, direktor
    2. Slavica Jakovljević, psiholog
    3. Valentina Kocić, pedagog

    Tehnička škola - Despotovac:

    1. Sima Janković, direktor
    2. Marijana Miladinović-Jovanović, pedagog
    3. Jelena Grozdić, nastavnik
    4. Gorica Mitrović, nastavnik

    DATUM: 9. i 10.6.2007. godine
    ŠKOLA DOMAĆIN: OŠ "17. oktobar", Jagodina
    UČESNICI:

    OŠ "17. oktobar", Jagodina:

    1. Biljana Milanović, direktor
    2. Rada Petrović-Šumar, psiholog
    3. Slaviša Malenović, nastavnik
    4. Nebojša Vesić, školski policajac

    OŠ "Vožd Karađorđe", Majur:

    1. Snežana Vukašinović, direktor
    2. Vesna Gajić, pedagog
    3. Mirjana Mijušković, nastavnik
    4. Jelena Vasić, nastavnik

    OŠ "Milan Mijalković", Jagodina:

    1. Vesna Milosavljević, direktor
    2. Ljubica Jokić, pedagog
    3. Marija Miladinović, nastavnik
    4. Miroslav Savić, školski policajac

    OŠ "Rada Miljković", Jagodina:

    1. Boban Marović, direktor
    2. Valerija Živković, psiholog
    3. Zvezdana Petrović, nastavnik
    4. Marija Cvetković, nastavnik
    5. Dejan Marković, školski policajac

    OŠ "Boško Đuričić", Jagodina:

    1. Zoran Marković, direktor
    2. Lila Janković, pedagog
    3. Gordana Stefanović, psiholog
    4. Srđan Miletić, školski policajac

    OŠ "Goran Ostojić", Jagodina:

    1. Svetlana Vujičić, psiholog
    2. Dragan Ranđelović, školski policajac

    OŠ "Branko Radičević", Bunar:

    1. Slobodan Knežević, direktor
    2. Radmila Grujičić, psiholog
    3. Biljana Blagojević, nastavnik
    4. Sanja Đorđević, nastavnik

    OŠ "Ljubiša Urošević", Ribare:

    1. Gordana Zlatanović, direktor
    2. Milena Nedeljković, psiholog
    3. Zoran Ilić, nastavnik
    4. Sonja Pavlović, nastavnik

    OŠ "Vuk Karadžić", Ćuprija:

    1. Slobodanka Dositijević, pomoćnik direktora
    2. Ljiljana Aranđelović, psiholog
    3. Martina Savić, nastavnik
    4. Jovica Strugarević, školski policajac

    OŠ "13. oktobar", Ćuprija:

    1. Siniša Anđelković, direktor
    2. Jelena Prgomet, pedagog
    3. Ivica Nedeljković, nastavnik
    4. Sanja Jeremić, nastavnik

    DATUM: 16. i 17.6.2007. godine
    ŠKOLA DOMAĆIN: Poljoprivredno-veterinarska škola sa domom učenika "Svilajnac"
    UČESNICI:

    Poljoprivredno-veterinarska škola sa domom učenika "Svilajnac":

    1. Aleksandra Pavićević, upravnik doma
    2. Ivana Večević, psiholog
    3. Miroljub Stevanović, vaspitač
    4. Smiljka Opančina, nastavnik
    5. Veselin Uzelac, obezbeđenje

    Srednja škola "Svilajnac":

    1. Milinka Bogdanović, direktor
    2. Marija Jevremović, nastavnik
    3. Suzana Jovanov, nastavnik

    Tehnička škola - Ćuprija:

    1. Dejan Mladenović, nastavnik
    2. Dragan Miloradović, nastavnik
    3. Danijela Pantić, nastavnik
    4. Slavoljub Milić, školski policajac

    Gimnazija - Ćuprija:

    1. Rajko Kozomora, direktor
    2. Lidija Mihajlović, psiholog
    3. Suzana Milojević, nastavnik
    4. Zorica Trkulja, nastavnik

    Medicinska škola - Đuprija:

    1. Branislav Jevrmović, nastavnik
    2. Milovanka Avramović, nastavnik
    3. Jovana Mrjanović, nastavnik
    4. Darko Nikodijević, nastavnik

    OŠ "Vuk Karadžić", Resavica:

    1. Dragan Nikolić, nastavnik
    2. Gordana Cvetić, nastavnik
    3. Biljana Dejanović-Rajković, nastavnik

    OŠ "Đura Jakšić", Ćuprija:

    1. Dragoslav Bulatović, direktor
    2. Milica Paunović, pedagog
    3. Maja Zlatanović, psiholog
    4. Marina Matić, nastavnik

    OŠ "Stevan Sinđelić", Veliki Popović:

    1. Prvoslav Jovanović, direktor
    2. Violeta Ilić, pedagog
    3. Miodrag Svetozarov, nastavnik
    4. Slavica Radivojević, nastavnik

    DATUM: 16. i 17.6.2007. godine
    ŠKOLA DOMAĆIN: OŠ "Jova Jovanović Zmaj", Svilajnac
    UČESNICI:

    OŠ "Jova Jovanović Zmaj", Svilajnac:

    1. Brankica Stanojević, direktor
    2. Smilja Postolović, pedagog
    3. Stojadin Stanković, nastavnik
    4. Tamara Cenić-Šćekić, nastavnik

    OŠ "Đura Jakšić", Paraćin:

    1. Svetlana Gajić, direktor
    2. Dragana Milidrag, psiholog
    3. Mlađen Milojković, nastavnik
    4. Snežana Đokić, nastavnik

    OŠ "Đura Jakšić", Plažane:

    1. Mile Angelov, nastavnik
    2. Nataša Milosavljević, nastavnik
    3. Vesna Miladinović, nastavnik
    4. Dobrivoje Obradović, učitelj

    OŠ "Stevan Jakovljević", Paraćin:

    1. Snežana Tanić, direktor
    2. Tomislav Savić, pomoćnik direktora
    3. Vesna Radovanović, nastavnik
    4. Saša Vekić, nastavnik

    OŠ ""Branko Krsmanović", Sikirica:

    1. Slavica Vulić, direktor
    2. Milica Milenović, nastavnik
    3. Biljana Petrović, nastavnik
    4. Vesna Jevtić, stručni saradnik

    OŠ "Despot Stevan Visoki", Despotovac:

    1. Vesna Milošević, pedagog
    2. Jovanka Jovanović, specijalni pedagog
    3. Drakče Stevanović, nastavnik

    OŠ "Momčilo Popović Ozren", Paraćin:

    1. Svetlana Simić, direktor
    2. Sonja Miljković, pedagog
    3. Vesna Vićić, psiholog
    4. Anđelka Ilić, nastavnik

    OŠ "Vuk Karadžić", Potočac:

    1. Suzana Mladenović, direktor
    2. Anđela Adamović, nastavnik
    3. Marija Stošić, nastavnik
    4. Biserka Dimitrijević, učiteljica

    OŠ "Branko Radičević", Popovac:

    1. Snežana Mitrović, direktor
    2. Vesna Janićijević, pedagog
    3. Silvana Veljković Svilar, učitelj
    4. Slobodan Tanasković, učitelj

    OŠ "Vožd Karađorđe", Kušiljevo:

    1. Igor Dimić, direktor
    2. Bojan Grujić, pedagog
    3. Milan Aleksić, nastavnik
    4. Dejan Nikodijević, nastavnik

    OŠ "Branko Radičević", Sedlare:

    1. Miroslav Jovanović, direktor
    2. Biljana Vasiljević, pedagog
    3. Suzana Radojković, nastavnik
    4. David Sinđelić, nastavnik

    DATUM: 1. i 2.9.2007. godine
    ŠKOLA DOMAĆIN: OŠ "Radoje Domanović", Kragujevac
    UČESNICI:

    OŠ "Mirko Jovanović", Kragujevac:

    1. Nenad Milovanović, direktor
    2. Vukica Milošević, pedagog
    3. Vera Jović, učitelj
    4. Rade Aleksijević, školski policajac

    OŠ "Treći kragujevački bataljon", Kragujevac:

    1. Radojko Damjanović, direktor
    2. Snežana Božić, psiholog-pedagog
    3. Jasmina Mandić, nastavnik

    OŠ "Vuk St. Karadžić", Kragujevac:

    1. Dragoslav Milošević, direktor
    2. Jasmina Cvetić, pedagog
    3. Milan Petrović, nastavnik
    4. Slađana Đukanović, učitelj

    OŠ "Stanislav Sremčević", Kragujevac:

    1. Dejan Stevović, školski policajac

    OŠ "Radoje Domanović", Kragujevac:

    1. Dobrinka Milosavljević, direktor
    2. Venka Stojanović, pedagog
    3. Mirjana Milivojević, učitelj
    4. Jasmina Petković, školski policajac

    OŠ "Svetozar Marković", Kragujevac:

    1. Snežana Ignjatović, psiholog
    2. Olga Krstić, školski policajac

    OŠ "Đura Jakšić", Kragujevac:

    1. Stojana Joksimović, pedagog
    2. Jasmina Ilić-Filipović, nastavnik

    OŠ "Milutin i Draginja Todorović", Kragujevac:

    1. Dragan Pavlović, direktor
    2. Olivera Čubrović, psiholog-pedagog

    OŠ "21.oktobar", Kragujevac:

    1. Zoran Ranitović, direktor
    2. Prvoslavka Marković, nastavnik
    3. Verka Sretenović, nastavnik
    4. Tanja Varjačić, učitelj

    OŠ "Jovan Popović", Kragujevac:

      • Zorica Aleksić, nastavnik

      - Srednje škole u Beogradu -

      DATUM: 14. i 15.10.2005. godine
      ŠKOLA DOMAĆIN: Sedma beogradska gimnazija

      UČESNICI:

      1. Građevinska škola:
      •  Anđa Nikolić, pomoćnik direktora
      •  Tanja Bajagić, pedagog
      •  Goran Učur, nastavnik
      •  Milorad Gajić, školski policajac

      2. "Tehnoart Beograd" škola za mašinstvo i umetničke zanate:
      •  Irena Pilipović
      •  Nataša Veselinović
      •  Milorad Gajić

      3. Zubotehnička škola:
      •  Tanja Danilović, direktor
      •  Nevenka Erić, psiholog
      •  Radmila Milanović, nastavnik
      •  Aneta Milivojević

      4. Sedma beogradska gimnazija:
      •  Nevenka Arsenijević-Majer, direktor
      •  Slavica Sekulovski, psiholog
      •  Gordana Eržović, nastavnik
      •  Boro Vojvodić, školski policajac

      5. Šesta beogradska gimnazija:
      •  Vladimir Knežević, direktor
      •  Sonja Žarković, pedagog
      •  Gordana Pudar, nastavnik
      •  Radoje Raičević, školski policajac

      6. Građevinska tehnička škola:
      •  Voislav Horvat, direktor
      •  Milica Stanojević, pedagog
      •  Ljiljana Dovijanić
      •  Tamara Dragutinović
      •  Senad Manić

      7. Geodetska tehnička škola:
      •  Slobodan Vlajković, direktor
      • Slavica Černić, nastavnik


DATUM: 21. i 22.10.2005. godine
ŠKOLA DOMAĆIN: Pravno-birotehnička škola "9. maj"
UČESNICI:

8. Dvanaesta beogradska gimnazija:
•  Lidija Đorđević, psiholog
•  Katarina Pfaf-Krstić, psiholog

9. Škola za decu oštećenog sluha "Stefan Dečanski":
•  Kaja Tasić, pomoćnik direktora
•  Nevena Omanović, psiholog
•  Marija Radovanović, defektolog
•  Dragica Simović, socijalni radnik

10. Škola za dizajn tekstila:
•  Dušan Božić, pedagog
•  Smilja Simić, psiholog
•  Željko Sviderski, nastavnik

11. Druga ekonomska škola:
•  Borisav Pisić, direktor
•  Radmila Simijonović, pedagog
•  Vesna Lekić, nastavnik
•  Davor Trivić, nastavnik
•  Momčilo Ristić, školski policajac

12. Treća beogradska gimnazija:
•  Kosta Panić, pomoćnik direktora
•  Sanja Rogić, pedagog
•  Slavica Jovanović, nastavnik
•  Dragan Nikolić, školski policajac

13. Škola za negu lepote:
•  Milka Stević, pomoćnik direktora
•  Vlatko Kakaševski, nastavnik
•  Mesud Čustović, nastavnik

14. Četrnaesta beogradska gimnazija:
•  Gordana Krstić, direktor
•  Ivana Prodanović, psiholog
•  Ivana Lukić, nastavnik
•  Maja Milanković, profesor

15. Osma beogradska gimnazija:
•  Irena Brajević, direktor
•  Aleksandra Atanasidis, pedagog
•  Vesna Grubor, nastavnik
•  Saša Tatomirović, školski policajac

16. Geodetska i hidrometeorološka škola:
•  Mirjana Ivančević, direktor
•  Jasmina Trika, psiholog
•  Đurđa Ćetković, nastavnik
•  Branko Gaćeša, nastavnik

17. Tehnička škola GSP:
•  Jela Stanojević, pedagog
•  Macanović-Živković, socijalni radnik
•  Radan Savin, školski policajac


DATUM: 21. i 22.10.2005. godine
ŠKOLA DOMAĆIN: Železnička tehnička škola
UČESNICI:

18. ETŠ "Rade Končar":
•  Momčilo Stojanović, direktor
•  Rada Vulić, pedagog
•  Irena Kovrlija, nastavnik

19. Tehnička škola Mladenovac:
•  Dragan Mijailović, direktor
•  Snežana Blagojević, pomoćnik direktora
•  Zdenka C., psiholog

20. Medicinska škola Zvezdara:
•  Anđelka Dimitrov, direktor
•  Jasmina Pavićević, pedagog
•  Mina Neagić-Šešlija, nastavnik

21. Gimnazija Mladenovac:
•  Zlatko Milinković, direktor
•  Jelena Vukadinović, pedagog
•  Dragana Kosovalić, psiholog
•  Mirjana Bradić, nastavnik
•  Dejan Bobić, školski policajac

22. Ekonomsko-trgovinska škola Sopot:
•  Nikica Trkulja, psiholog
•  Zoran Šolaja, nastavnik

23. Srednja škola Barajevo:
•  Svetislav Kojić, direktor
•  Milivoje Jovanović, pomoćnik direktora
•  Saša Vanjek, psiholog
•  Saša Trajković, školski policajac

24. Poljoprivredna škola PKB:
•  Dragan Filipović, nastavnik
•  Miloš Spasojević, školski policajac

25. Peta beogradska gimnazija:
•  Minić Savić, direktor
•  Rajka Todorović, pedagog
•  Dejan Rakić, školski policajac

26. Mašinska škola "Kosmaj" Sopot:
•  Svetlana Slavković, direktor
•  Nada Janković, pedagog

27. Mašinska-ekonomska škola Sopot:
•  Dragan Petrović, školski policajac
•  Slobodan Milićević, školski policajac


DATUM: 28. i 29.10.2005. godine
ŠKOLA DOMAĆIN: Železnička tehnička škola
UČESNICI:

28. Srednja tehnička PTT škola:
•  Milenko Popović, direktor
•  Bogdan Andrijašević, nastavnik
•  Ivana Vidosavljević, nastavnik

29. Petnaesta beogradska gimnazija:
•  Bosiljka Žebeljan, direktor
•  Aleksandra Bubalo, pedagog
•  Mirjana Kitić, psiholog
•  Aleksandar Pavlović, nastavnik
•  Jasmin Nikolovski, nastavnik

30. Škola za dizajn:
•  Ivanka Radojičić, psiholog
•  Vesna Preović, nastavnik
•  Milica Rajević, nastavnik

31. Škola za brodarstvo, brodogadnju i hidrogradnju:
•  Milica Bojanić, direktor
•  Danka Grozdanović-Bajić, psiholog
•  Miroslav Savić, nastavnik

32. Tehnička škola "Kolubara":
•  Božidar Radović, menadžer za bezbednost

33. Gimnazija "Sveti Sava":
•  Anita Jakovljević, psiholog
•  Momčilo Vuković, nastavnik
•  Zlatan Filipović, menadžer za bezbednost
•  Saša Đurić, školski policajac

34. Medicinska škola "Beograd":
•  Zlata Pavlović, direktor
•  Sandra Gavrilović, pedagog

35. Tehnička škola za dizajn kože:
•  Ljiljana Gligorović, direktor
•  Tatjana Đoković, psiholog
•  Slobodanka Nenezić, nastavnik

36. Sportska gimnazija:
•  Vesna Muratović-Drobac, direktor
•  Gorica Klisura, psiholog
•  Anica Galić, nastavnik
•  Andrej Stanojević, nastavnik

37. Peta ekonomsa škola "Rakovica":
•  Katica Stanisavljević, direktor
•  Dragana Milovanović, psiholog
•  Zorica Gligorijević, nastavnik

38. Železnička tehnička škola:
•  Nela Vukosavljević, direktor
•  Dragan Nedeljković, nastavnik
•  Radovan Tomašević, nastavnik
•  Boban Janjić, školski policajac

39. Ugostiteljsko-turistička škola:
•  Pero Govedarica, pomoćnik direktora
•  Živadin Đokić, pedagog
•  Mirjana Potić, psiholog
•  Vesna Vale, nastavnik


DATUM: 28. i 29.10.2005. godine
ŠKOLA DOMAĆIN: Pravno-birotehnička škola "9. maj"
UČESNICI:

40. Prva ekonomska škola:
•  Nevenka Drašković, psiholog
•  Petar Savić, nastavnik

41. Prva beogradska gimnazija:
•  Jovanka Bendić, psiholog
•  Milorad Grujić, nastavnik
•  Aleksandar Andrejić, nastavnik

42. Farmaceutsko-fizioterapeutska škola:
•  Darinka Karović, direktor
•  Slavica Rakić, pedagog
•  Bratislav Spasić, nastavnik
•  Saud Hadžić, školski policajac

43. Trgovačka škola:
•  Vesna Živanović-Babić, direktor
•  Svetlana Petrović, pedagog
•  Olivera Adonović, psiholog
•  Mira Stojanović, psiholog u nastavi
•  Marija Marjanović, nastavnik

44. Pravno-birotehnička škola "9.maj":
•  Daliborka Aćan, pedagog
•  Maja Novaković, psiholog
•  Sanja Šanović, nastavnik
•  Branislav Valent, nastavnik

45. Srednja škola Grocka:
•  Selimir Radosavljević, pomoćnika direktora
•  Vesna Vujičić-Jovanović, psiholog
•  Marija Stefanović, psiholog u nastavi
•  Dragan Predić, školski policajac

46. Vazduhoplovno-tehnička škola:
•  Sonja Božić, pomoćnik direktora
•  Višnja Drobac, pedagog
•  Jelena Nikolić, psiholog
•  Igor Pavlović, školski policajac

47. Elektro-tehnička škola "Nikola Tesla":
•  Rada Kamban, direktor
•  Olga Stojadinović, psiholog
•  Vesna Štrbić, nastavnik
•  Zoran Perić, školski policajac

48. Tehnička škola za obradu drveta, unutrašnju dekoraciju i pejzažnu arhitekturu:
•  Milan Nikolić, v.d. direktora
•  Sergej Beuk, pedagog

49. Matematička gimnazija:
•  Nevenka Spalević, pomoćnik direktora
•  Mira Repac, psiholog


DATUM:
4. i 5.11.2005. godine
ŠKOLA DOMAĆIN: Pravno-birotehnička škola "Dimitrije Davidović"
UČESNICI:

50. Saobraćajno-tehnička škola:
•  Radoje Milivojević, direktor
•  Slađana Janjetović, psiholog
•  Sanja Bašić, nastavnik
•  Nenad Jovičić, školski policajac

51. Tehnička škola "Kolubara":
•  Slavko Urošević, v.d. direktora
•  Suzana Drašković, pedagog
•  Svetlana Nikolić, psiholog
•  Goran Simeunović, školski policajac
•  Božidar Radović, menadžer za bezbednost

52. Gimnazija u Lazarevcu:
•  Dušica Krstić, pedagog

53. Ekonomska škola "Nada Dimić":
•  Danica Aničić, direktor
•  Vesna Đorđević, psiholog
•  Slavica Lazić, nastavnik

54. Trinaesta b eogradska gimnazija:
•  Bojan Vučković, direktor
•  Zlatka Dragutinović, psiholog
•  Biljana Radosavljević, nastavnik

55. Hemijsko-prehrambena tehnološka škola:
•  Tomislav Đokić, direktor
•  Snežana Pavlović, psiholog
•  Milan Vučković, nastavnik
•  Zoran Đokić, školski policajac

56. Tehnička škola "Zmaj":
•  Dragan Pavlović, direktor
•  Gorana Milinović, psiholog
•  Biljana Nešović, nastavnik
•  Vidosav Stošić, školski policajac

57. Zemunska gimnazija:
•  Sava Jerković, direktor
•  Nela Kranjčević, pedagog
•  Ljubica Jelenković, psiholog

58. Elektrotehnička škola "Zemun":
•  Dragan Malešević, direktor
•  Slobodan Kapetanović, psiholog
•  Strećko Ferdo, nastavnik

59. Medicinska škola "Nadežda Petrović" Zemun:
•  Radica Sojanović, direktor
•  Slavica Radoljac, pedagog
•  Marija Veljković, nastavnik
•  Milenko Dadić, školski policajac

60. Pravno-birotehnička škola "Dimitrije Davidović"
•  Ilija Mirović, direktor
•  Aleksandra Fip Fimić, pedagog
•  Vesna Mikelić, psiholog
•  Zoran Novović, nastavnik
•  Vladan Vukosavljević, školski policajac


DATUM:
11. i 12.11.2005. godine
ŠKOLA DOMAĆIN: Pravno-birotehnička škola "Dimitrije Davidović"
UČESNICI:

61. Četvrta beogradska gimnazija:
•  Nada Škundrić, pedagog
•  Aleksandar Đorić, školski policajac

62. Deseta gimnazija "Mihajlo Pupin":
•  Krinka Nikodijević, pomoćnik direktora
•  Siniša Vukadinović, nastavnik
•  Dejan Đikanović, školski policajac

63. Gimnazija u Obrenovcu:
•  Saša Dimitrijević, direktor
•  Jasmina Vučićević, pedagog
•  Atina Nedeljković, nastavnik
•  Aleksandar Radovanović, školski policajac

64. Tehnička škola "Buda Davidović" Obrenovac:
•  Nevenka Dimitrijević, pedagog
•  Milica Radosavljević, psiholog
•  Božo Rogulja, školski policajac

65. Srednja turistička škola - politehnička akademija:
•  Jelena Stojsavljević, pedagog
•  Vesna Drljača, psiholog

66. Poljoprivredno-hemijska škola Obrenovac:
•  Milena Kočović, pedagog
•  Dragana Nešković, nastavnik
•  Milanka Velimirović, nastavnik

67. Tehnička škola "Novi Beograd":
•  Tijana Sovilj, psiholog
•  Ljiljana Kuzmanović, nastavnik
•  Vasilije Tomić, školski policajac

68. Tehnička škola Železnik:
•  Ivana Mihailović, psiholog
Bogica Borisavljević, nastavnik

 

- Osnovne škole u Beogadu -

DATUM: 18. i 19.11.2005. godine
ŠKOLA DOMAĆIN: OŠ "Vojvoda Mišić"
UČESNICI:

1. OŠ "Isidora Sekulić":
•  Radosav Raščanin, direktor
•  Dušanka Medić, pedagog
•  Ivana Đorđević, nastavnik
•  Milićević Zoran, školski policajac

2. OŠ "Vojvoda Radomir Putnik":
•  Marijana Brković, direktor
•  Anđelka Ivković-Mraović, pedagog
•  Nada Vidanović, nastavnik
•  Verica Knežević, učitelj

3. OŠ "Vojvoda Mišić":
•  Nebojša Novović, direktor
•  Planinka Mihailović, pedagog
•  Slovenka Simić, pedagog
•  Nevena Vukodić, nastavnik
•  Budimir Todorović, školski policajac

4. OŠ "Nikola Tesla":
•  Stanislav Srevuljević, direktor
•  Maja Camović, psiholog
•  Jelena Martinov, učitelj

5. OŠ "Petar Petrović Njegoš":
•  Ranko Mihailović, direktor
•  Vesna Baračkov, pedagog
•  Maja Jakovljević, nastavnik
•  Slavko Mrđenović, školski policajac

6. OŠ "Stefan Nemanja":
•  Biljana Galonja, pedagog
•  Veljko Vuković, nastavnik
•  Biljana Panđantan, nastavnik

7. OŠ "Radojka Lakić":
•  Branka Maksimović, direktor
•  Vesna Marković, nastavnik
•  Zoran Jović, nastavnik

8. OŠ "Vladimir Rolović":
•  Radovan Lazović, direktor
•  Maja Pušica, pedagog
•  Svetlana Kaličanin, nastavnik
•  školski policajac

9. OŠ "Ivo Andrić":
•  Olivera Jovanović, direktor
•  Vesna Janjević, psiholog
•  Sanja Vujisić, nastavnik
•  Vojko Jobeljić, školski policajac


DATUM:
25. i 26.11.2005. godine
ŠKOLA DOMAĆIN: OŠ "Vojvoda Mišić"
UČESNICI:

10. OŠ "Franc Prešern" :
•  Slavenka Mijkov, zamenik direktora
•  Branislava Grcić-Vermezović, psiholog
•  Nada Petrović, nastavnik

11. OŠ "Branko Radičević" Velika Moštanica :
•  Snežana Šćepanović, direktor
•  Slavica Mosić, pedagog
•  Laura Dumani, nastavnik
•  Srđan Radenović, nastavnik

12. OŠ "Đorđe Krstić" :
•  Mirčeta Rakonjac, direktor
•  Tatjana Ilić, pedagog
•  Biljana Škorić, psiholog
•  Ilinka Miletić, profesor ped.i psih.
•  Curović Sloboda, nastavnik

13. OŠ "Kosta Abrašević" :
•  Jasmina Perović, direktor
•  Nada Obradović, pedagog
•  Vesna Šunjevarić, nastavnik
•  Jakić Ljubiša, školski policajac

14. OŠ "Ujedinjene Nacije" :
•  Vesna Radovanović-Penevski, pomoćnik direktora
•  Sanja Tomanović, pedagog
•  Zorica Marojević, učitelj
•  Bratislav Stošić, školski policajac

15. OŠ "14. oktobar" :
•  Ilija Jukić, direktor
•  Marica Stojković, psiholog
•  Zorica Košanin, učitelj

16. OŠ "Miloš Crnjanski" :
•  Svetlana Živković, pomoćnik direktora
•  Ivan Bakić, psiholog
•  Snežana Đurović, nastavnik
•  Aleksandar Đorđević, školski policajac

17. OŠ "Branko Ćopić" :
•  Božidar Zejak, direktor
•  Ljiljana Manasijević, pedagog
•  Snežana Kitanović, nastavnik

18. OŠ "Đura Jakšić" :
•  Branka M., direktor
•  Julija Savićević, psiholog
•  Srđan Nedeljković, školski policajac

19. OŠ "Miroslav Antić"
•  Vojka Dimitrijević, direktor
•  Ljiljana Vdović, pedagog
•  Ljiljana Vicjan, nastavnik
•  Sreten Lukić, nastavnik


DATUM: 2. i 3 .1 2 .2005. godine
ŠKOLA DOMAĆIN: OŠ " Ujedinjene Nacije "
UČESNICI:

20. OŠ " Jovan Miodragović " :
•  Radovan Todorović , direktor
•  Radina Ugrinović, pedagog
•  Milica Kresojević , nastavnik
•  Zorica Džodan, nastavnik

21. OŠ " Duško Radović " , Sremčica:
•  Slavica Grujić, psiholog
•  Aleksandar Tasić, nastavnik
•  Jasmina Zindović, učiteljica

22. OŠ " Filip Kljajić - Fića " :
•  Ljiljana Bjelica, pedagog
•  Zoran Slavnić, nastavnik
•  Katarina Jovanović Krtolica, učiteljica
•  Zoran Đorić, školski policajac

23. OŠ " Vuk Karadžić " , Sremčica:
•  Milanka Vasić, direktor
•  Željana Pozojević Korin, pedagog
•  Jelica Grković, psiholog
•  Verica Krstić, nastavnik

24. OŠ " Braća Jerković " :
•  Snežana Jojić, pedagog
•  Branka Mickovski, psiholog
•  Slavica Vićentić, nastavnik
•  Saša Jovanović, školski policajac

25. OŠ " Aca Milosavljević " :
•  Gordana Grčić, psiholog
•  Sonja Šipić, profesor
•  Triša Vladušić, nastavnik

26. OŠ " Sveti Sava " :
•  Dubravka Radošević, pedagog
•  Miladija Ljubisavljević, psiholog
•  Ljiljana Marković, logoped
•  Branislav Adžić, nastavnik

27. OŠ " Kralj Petar II Karađorđević" :
•  Petar Polimac, direktor
•  Zorana Potkonjak, pedagog
•  Predrag Petković, nastavnik


DATUM: 2. i 3 .1 2 .2005. godine
ŠKOLA DOMAĆIN: OŠ " Ujedinjene Nacije "
UČESNICI:

28. OŠ " Vladislav Ribnikar " :
•  Jelena Vujičić, pedagog
•  Zoran Nišević, nastavnik
•  Dragana Dejanović, nastavnik

29. OŠ "Vladimi Nazor":
•  Nataša Diškov, direktor
•  Gordana Matijević, pedagog
•  Milka Sudimac, psiholog
•  Brena Ćaldović, nastavnik
•  Aleksandr a Elezović, nastavnik

30. OŠ "Banović Strahinja":
•  Goran Vilotijević, direktor
•  Tatjana Vujković, pedagog
•  Miroslav Kalpić, psiholog
•  Mirjana Milenković, nastavnik

31. OŠ "Karađorđe", Ostružnica:
•  Snežana Lukić, direktor
•  Milka Stokić, pedagog
•  Irena Živković, nastavnik
•  Svetozar Nikolić, nastavnik

32. OŠ "Siniša Nikolajević":
•  Jelena Starčević, psiholog
•  Olga Pantelić, nastavnik

33. OŠ "Dositej Obradović", Umka:
•  Miroslava P., direktor
•  Tatjana Jekić, psiholog
•  Dragiša Varničić, nastavnik
•  Snežana Janjić, nastavnik

34. OŠ "Ljuba Nenadović":
•  Katarina Nikolić, pedagog
•  Vukica Zdravković, nastavnik
•  Vladimir Popović, školski policajac

35. OŠ "Josif Pančić":
•  Biljana Lazarević, pedagog
•  Sanja Pajić Zanevski, psiholog
•  Petra Pejčić, nastavnik

DATUM: 9 . i 10 .1 2 .2005. godine
ŠKOLA DOMAĆIN: OŠ " Starina Novak "
UČESNICI:

36 . OŠ "Braća Baruh":

  • direktor
  • Ljubomirka Miletić, pedagog
  • Lidija Đorđević- Živković, psiholog

  • 37. OŠ "Stari Grad":
  • Branislav Vučić, direktor
  • Nada Stanisavljević, pedagog

  • 38. OŠ "Vuk Karadžić":
  • Suzana Deretić, psiholog

  • 39. OŠ "Olga Petrov":
  • Mirko Milivojević, direktor
  • Dragana Vešković, pedagog
  • Merica Bjelogralić, psiholog
  • Stevan Krupniković, nastavnik

  • 40. OŠ "Stevan Sremac":
  • Vera Krivokapić, pedagog
  • Jevtić Gordana, psiholog
  • Sofija Aničić, nastavnik

  • 41. OŠ "Vlada Aksentijević:
  • Slobodanka Matković, dire k tor
  • Vera Nikitović, pedagog
  • Zvezdana Nikitović, psiholog

  • 42. OŠ "Ivan Milutinović":
  • Snežana Budimirović, direktor
  • Slavica Martinović, pedagog
  • Ljiljana Ćirić, psiholog
  • Rada Radaković, nastavnik
  • Petar Erdeljac, nastavnik

  • 43. OŠ "Starina Novak":
  • Katarina Oklobdžija, direktor
  • Branka Kaluđerović, psiholog
  • Mladenka Bašić, nastavnik
  • Zoran Zlatanović, školski policajac

  • 44. OŠ "Rade Dramnac":
  • Dobrila Nikolić, direktor
  • Jovanka Milovanović, pedagog
  • Brankica Ristanović, psiholog
  • Dragana Stefanović, nastavnik
  • Predrag Filipović, školski policajac

  • 45. OOOŠ "Braća Stamenković":
  • Nikola Majoković, nastavnik
  • Predrag Vučković, nastavnik
  • Branislava Maksić, bibliotekar

  • 46. OŠ za zaštitu vida "Dragan Kovačević":
  • Silvana Pavlović-Raduljević, direktor
  • Sanja Đorđević, defektolog

  • DATUM: 9 . i 10 .1 2 .2005. godine
    ŠKOLA DOMAĆIN:
    OŠ " Starina Novak "
    UČESNICI:


    47.
    OŠ " Jovan Popović " :
  • Radovan Mijatović, direktor
  • Maja Stojmenović, pedagog
  • Dušan Knežević, nastavnik

  • 48. OŠ "Stevan Dukić":
  • Mileta Đorović, direktor
  • Olgica Ivanić, pedagog
  • Zorica Popović, nastavnik

  • 49. OŠ "Arčibald Rajs":
  • Stevan Bosnić, direktor
  • Zorana Bojičić, pedagog
  • Zorica Ocokoljić, nastavnik

  • 50. OŠ "Oslobodioci Beograda":
  • Jelena Šipka, pedagog
  • Nikola Krstić, nastavnik

  • 51. OŠ "Zaga Malivuk":
  • Zora Božović, pedagog
  • Svetlana Vuković, psiholog
  • Zorica Pantelić, nastavnik

  • 52. OŠ "Vasa Pelagić:
  • Borika Vučetić, pedagog
  • Bojkica Iskrenović, nastavnik
  • Ljiljana Pajović-Jovanović, nastavnik
  • Aleksandra Stanković, nastavnik
  • Radovan Ilić, nastavnik

  • 53. OŠ "Jovan Cvijić":
  • Drago Bašić, direktor
  • Biljana Mihailović, psiholog
  • Svetlana Vukajlović, nastavnik

  • 54. OŠ "Filip Višnjić":
  • Vesna Milić, direktor
  • Ana Petronijević, pedagog
  • Sonja Subotić, psiholog

  • 55. OŠ "Mihailo Petrović Alas":
  • Olivera Stojanović, direktor
  • Gordana Stevanović, pedagog
  • Violeta Novaković, nastavnik
  • Ruža Lalić, nastavnik
  • Dijana Kožović, nastavnik

  • 56. OŠ "Skadarlija":
  • Milja Milić, pedagog
  • Branka Dostanić, psiholog

  • 57. OŠ "Kralj Petar Prvi":
  • Žarković Nenad, direktor
  • Vesna Radonić, pedagog
  • Jelica Stanković, psiholog

  • DATUM: 16. i 1 7.1 2 .2005. godine
    ŠKOLA DOMAĆIN:
    OŠ " Branislav Nušić "
    UČESNICI:


    58.
    OŠ " Branislav Nušić " :
  • Marijana Stefanović, direktor
  • Milka Milinović, pedagog
  • Maja Antunović, psiholog
  • Milja Zec, nastavnik
  • Zenija Kandžija, nastavnik

  • 59. OŠ "Đura Daničić":
  • Slobodan Malušić, direktor
  • Dragana Spasojević, pedagog
  • Milka Bogić, psiholog
  • Verica Krstić, nastavnik
  • Anđelka Sretenović, nastavnik
  • Saša Ivanović, školski policajac

  • 60. OŠ "Vuk Karadžić", Ripanj:
  • Predrag Dimić, direktor
  • Tatjana Perišić, pedagog
  • Aleksandar Šević, psiholog
  • Branka Kalas, nastavnik

  • 61. OŠ "Milan Đ. Milićević":
  • Milan Krstić, pomoćnik direktora
  • Danijela Vidojević, pedagog
  • Snežana Ristić, psiholog

  • 62. OŠ "Sveti Sava", Vrčin:
  • Živadin Mitrić, direktor
  • Mirjana Terzić, psiholog
  • Miloš Jerković, nastavnik
  • Ivan D. Kosta, nastavnik

  • 63. OŠ "Nikola Tesla", Vinča:
  • Miloje Apostolović, direktor
  • Ljiljana Jović, psiholog
  • Stanica Janković, nastavnik
  • Milutin Botunjac, školski policajac

  • 64. OŠ "Zmaj Jova Jovanović":
  • Vesna Životić, direktor
  • Mirela Marković, psiholog
  • Slađana Istatkov, nastavnik
  • Aleksandar Đekić, nastavnik
  • Saša Dragutinović, školski policajac

  • 65. OŠ "Veselin Masleša":
  • Milica Mirić, direktor
  • Nataša Duhanaj, pedagog
  • Ružica Gerga, psiholog
  • Ljiljana Vuković, nastavnik

  • 66. OŠ "Karađorđe":
  • Milan Žegarac, direktor
  • Marija Momić, pedagog
  • Željko Janković, nastavnik

  • 67. OŠ "Bora Stanković":
  • Zdravko Marjanović, direktor
  • Slavica Jovanović, pedagog
  • Melita Živković, psiholog
  • Živka Radivojević, nastavnik
  • Bobar Saša, školski policajac

  • DATUM:
    16. i 1 7.1 2 .2005. godine
    ŠKOLA DOMAĆIN:
    OŠ " Branislav Nušić "
    UČESNICI:


    68.
    OŠ " Ivo Lola Ribar " :
  • Gordana Jorgaković, pedagog
  • Dobrica Stojanović, nastavnik
  • Miloje Veljković, nastavnik

  • 69. OŠ "Vuk Karadžić", Stari Grad:
  • Biljana Maričić, direktor
  • Vučković Branka, pedagog

  • 70. OŠ "Mića Stojković", Umčari:
  • Novelja Obradović, direktor
  • Slađana Nedić, pedagog
  • Ana Milosavljević, nastavnik

  • 71. OŠ "Janko Veselinović":
  • Dragan Stanković, direktor
  • Hrisula Kržalić, psiholog
  • Milosava Smiljanić, nastavnik

  • 72. OŠ "Filip Filipović":
  • Ranko Dragović, direktor
  • Nada Jojić, nastavnik
  • Dušan Kićović, nastavnik
  • Jelena Vojnović, nastavnik

  • 73. OŠ "Dositej Obradović":
  • Dragana Vukosavljević, direktor
  • Marija Stevović, pedagog
  • Ana Simonović, nastavnik
  • Branislav Odžanić, školski policajac

  • 74. OŠ "Svetozar Marković":
  • Dragi Lukić, direktor
  • Nada Vučićević, psiholog
  • Snežana Pavlović, nastavnik

  • 75. OŠ "Ilija Garašanin":
  • Slobodan Stojković, direktor
  • Ljiljana Sapundžić, pedagog
  • Dubravka Gatić, psiholog
  • Jelena Anđelović, nastavnik

  • 76. OŠ "Aleksa Šantić":
  • Milka Vukosavljević, pedagog
  • Branka Milanović, psiholog
  • Milisav Ivanović, nastavnik

  • 77. OŠ "Jajinci":
  • Marija Rakočević, v.d. direktora
  • Gordana Jovanović, psiholog
  • Vesna Nešić, nastavnik

  • 78. OŠ "Vasa Čarapić", Beli Potok:
  • Zenita Vukojević, direktor
  • Bojana Tomić, pedagog
  • Slobodanka Veljić, psiholog
  • Ljiljana Brandalik, nastavnik

  • DATUM: 23 . i 24 .1 2 .2005. godine
    ŠKOLA DOMAĆIN:
    OŠ " Marko Orešković "
    UČESNICI:


    79.
    OŠ " Marko Orešković " :
  • Biljana Stanković, psiholog
  • Ljiljana Petrov, nastavnik

  • 80. OŠ "Vlada Obradović - Kameni":
  • Biljana Majkić, direktor
  • Jovanka Drga Baturan, pedagog
  • Vesna Žunjić, nastavnik

  • 81. OŠ "Radoje Domanović":
  • Miroslava Rutešić, direktor
  • Gordana Trkulja, psiholog
  • Branka Pribićević, nastavnik

  • 82. OŠ "Jovan Sterija Popović":
  • Radica Miljaković, direktor
  • Suzana Plavanjac, pedagog
  • Dušan Vuković, nastavnik

  • 83. OŠ "Laza Kostić":
  • Milorad Jauković, direktor
  • Radmila Đurđevac, pedagog
  • Vera Radović, psiholog
  • Dubravka Petrović, nastavnik
  • Dragana Đokić, učitelj
  • Novka Šamara, školski policajac
  • Ristić Zlatko, školski policajac

  • 84. OŠ "Branko Radičević":
  • Dušanka Radišić, direktor
  • Srđan Jančić, pedagog
  • Ivana Stojanović, psiholog
  • Dragana Kukobat, nastavnik
  • Nena Kričak, školski policajac
  • Goran Perić, školski policajac

  • 85. OŠ "Užička Republika":
  • Zoran Pribićević, pomoćnik direktora
  • Milena Stanišić, psiholog
  • Aleksandra Brajović Zoronjić, nastavnik
  • Ivana Kostić, školski policajac
  • Dobrislav Đerić, školski policajac

  • 86. OŠ "Jovan Dučić":
  • Dragica Vojinović, pedagog
  • Aleksandar Bogićević, nastavnik
  • Dalibor Vesić, nastavnik
  • Dragana Kožlović, školski policajac
  • Dejan Vuković, školski policajac

  • 87. OŠ "Duško Radović":
  • Labud Bulatović, direktor
  • Snežana Petrović, psiholog
  • Njegoš Zejak, nastavnik
  • Zorica Milovanović, školski policajac

  • Srednja grafička škola:
  • Dalibor Topić, školski policajac
  • Tanja Mitrović, školski policajac

  • DATUM: 23 . i 24 .1 2 .2005. godine
    ŠKOLA DOMAĆIN:
    OŠ " Marko Orešković "
    UČESNICI:


    88. OŠ "Ivan Gundulić":
  • Slavka Savković-Ćorluka, direktor
  • Mirjana Stojić, pedagog
  • Ivan Ćirić, nastavnik
  • Dragutin Krstić, školski policajac

  • 89. OŠ "Kralj Aleksandar I":
  • Mirjana Roglić, pedagog
  • Mirjana Mitrović, psiholog
  • Biljana Krsmanović, nastavnik

  • 90.
    OŠ " Borislav Pekić " :
  • Mirjana Stojsavljević, direktor
  • Ljubinka Debeljak, pedagog
  • Sanja Jović, nastavnik
  • Vladica Nešić, školski policajac
  • Saša Rajić, školski policajac

  • 91. OŠ "Ratko Mitrović":
  • Svetlana Đorđević, direktor
  • Gordana Blažović, psiholog
  • Ljubica Milisavljević, nastavnik
  • Svetlana Radoičić, nastavnik
  • Ivan Radišić, školski policajac
  • Jelena Ilić, školski policajac

  • 92. OŠ "Đuro Strugar":
  • Ivan Tomić, direktor
  • Milka Boškov, pedagog
  • Aleksandra Zdravković, nastavnik

  • 93. OŠ "Mladost":
  • Vesna Jocić, direktor
  • Đina Uzelac, pedagog
  • Gordana Dešić, nastavnik

  • 94. OŠ "Milan Rakić":
  • Milena Aranđelović, direktor
  • Radmila Simić, pedagog
  • Željko Nogić, nastavnik

  • 95. OŠ "20. oktobar":
  • Jovan Ćuković, direktor
  • Tanja Uzelac-Tufegdžić, pedagog
  • Zlatimir Klašnja, nastavnik

  • 96. OŠ "Nadežda Petrović":
  • Zoran Đorđević, direktor
  • Nevenka Jovanović, psiholog
  • Mile Dopuđ, nastavnik

  • DATUM:
    3 . i 4 . 2 .200 6 . godine
    ŠKOLA DOMAĆIN:
    OŠ " Lazar Savatić "
    UČESNICI:


    97. OŠ "Svetislav Golubović - Mitraljeta":
  • Stevo Janjanin, direktor
  • Biljana Ćućko, pedagog
  • Jelena Stanić, psiholog

  • 98. OŠ "Sonja Marinković":
  • Jasmina Filipović, direktor
  • Olga Brdar, pedagog

  • 99. OŠ "Branko Radičević" Batajnica:
  • Marijana Mrđen, direktor
  • Vesna Živanović, psiholog
  • Svetlana Dražeta, nastavnik
  • Slavica Denić, medijatekar

  • 100. OŠ "Gornja Varoš":
  • Olga Minić-Penić, pedagog
  • Nataša Cvijović, psiholog
  • Sanja Topalović, nastavnik

  • 101. OŠ "B. Palkovljević - Pinki":
  • Saša Brmbeta, direktor
  • Milena Duvujan, pedagog
  • Katarina Vrcan, psiholog
  • Vinka Marković, nastavnik
  • Vera Milentijević, bibliotekar

  • 102. OŠ "Ilija Birčanin", Zemun Polje:
  • Vuko Krivokapić, direktor
  • Dragoslav Mrđen, pedagog
  • Mladenka Šipovac, psiholog
  • Vesna Ilić, nastavnik

  • 103. OŠ "Stanko Marić":
  • Danica Radović, pedagog
  • Plamenka Rašković, nastavnik
  • DATUM: 3 . i 4 . 2 .200 6 . godine
    ŠKOLA DOMAĆIN:
    OŠ " Lazar Savatić "
    UČESNICI:
    104.

    OŠ "Gavrilo Princip":

  • Jordan Ilić, v.d.direktora
  • Katica Mladinić, psiholog
  • Mirko Kovačević, nastavnik
  • Goran Stevanović, školski policajac

  • 105. OŠ "Petar Kočić":
  • Marina Popović, psiholog
  • Milan Atanacković, nastavnik

  • 106. OŠ "Rade Končar":
  • Irena Josipović, psiholog
  • Nenad Jokić, učitelj
  • Lidija Kojić, učitelj

  • 107. OŠ "Majka Jugovića"
  • Ana Rabrenović, pedagog
  • Smiljana Vujadinović, psiholog
  • Biserka Stanišić, nastavnik

  • 108. OŠ "Sutjeska":
  • Mirjana Stepanović, pedagog
  • Svetlana Milovanović, psiholog

  • 109. OŠ "Stevan Sremac", Dobrinovci:
  • Svetomirka Marković, pedagog
  • Ljubica Teodorović, psiholog
  • Gor dana Marković, nastavnik

  • 110. OŠ "Vuk Karadžić", Surčin:
  • Dragojle Sekulić, direktor
  • Mitar Odalović, pedagog

  • 111. OŠ "Svetozar Miletić":
  • Nataša Ristić, direktor
  • Jasna Trtica, pedagog
  • Slavica Parun, psiholog
  • Biljana Švabić, nastavnik


  • DATUM:
    3 . i 4 . 2 .200 6 . godine
    ŠKOLA DOMAĆIN:
    OŠ " Lazar Savatić "
    UČESNICI:


    112. OŠ "Vožd Karađorđe", Jakovo:
  • Zorica Mitrović, direktor
  • Javorka Lazić, nastavnik
  • Jelena Jelača, nastavnik

  • 113. OŠ "Lazar Savatić":
  • Ilija Jovičić, direktor
  • Dara Tutorić, pedagog
  • Branka Tišma, psiholog
  • Dragan Vučković, medijatekar
  • Željko Kozarev, školski policajac

  • 114. OŠ "Vojvoda Stepa":
  • Katarina Stanojević, pedagog
  • Vesna Todorović, psiholog

  • 115. OŠ "Branko Radičević", Boljevci:
  • Gašić Momčilo, direktor
  • Jelena Novaković, psiholog
  • Gordana Vukotić, nastavnik

  • 116. OŠ "Dušan Vukasović - Diogen":
  • Boško Svilar, direktor
  • Radmila Kovačević, pedagog
  • Mirjana Pokrajac, nastavnik

  • 117. OŠ "22. oktobar":
  • Danica Zorica, direktor
  • Ela Pesač, psiholog

  • 118. OŠ "Desanka Maksimović":
  • Nerea Dokmanović, pedagog
  • Mile Milenković, psiholog

  • 119. OŠ "Radivoj Popović":
  • Aleksandra Kopanja, psiholog

  • 120. OŠ "Branko Pešić":
  • Mirko Bojanić, psiholog-pedagog
  • Jasmina Vukojević, socijalni radnik
  • Marina Rakulj, nastavnik


  • DATUM:
    10. i 11. 2 .200 6 . godine
    ŠKOLA DOMAĆIN:
    OŠ "Veljko Dugošević"
    UČESNICI:


    121. OŠ "Despot Stefan Lazarević":
  • Sonja Stamenović, direktor
  • Zagorka Bosnić, nastavnik
  • Gordana Mizdrak, psiholog

  • 122. OŠ "Veljko Dugošević":
  • Vesna Ćirović, direktor
  • Dragan Dobrijević, pedagog
  • Biljana Karanović, psiholog
  • Draginja Ristić, nastavnik

  • 123. OŠ "Boško Buha" (specijalna škola):
  • Olivera Arsenijević, direktor
  • Danko Spasić, specijalni pedagog
  • Nataša Stanić, psiholog

  • 124. OŠ "Vladislav Petković Dis":
  • Milena Rajević, direktor
  • Nataša Knaus, pedagog
  • Danijela Čvorović, psiholog
  • Miloš Bošković, nastavnik

  • 125. OŠ "1300 kaplara":
  • Milovan Nikšić, direktor
  • Sanja Jugović, pedagog
  • Biserka S., psiholog

  • 126. OŠ "Desanka Maksimović":
  • Ljubomir Radojković, direktor
  • Lidija Vlajković, pedagog
  • Dinić Slavica, psiholog

  • 127. OŠ "Stevan Sinđelić":
  • Nemanja Antović, direktor
  • Živodarka Drobumilo, pedagog
  • Manja Blaženić, psiholog


  • DATUM: 10. i 11. 2 .200 6 . godine
    ŠKOLA DOMAĆIN:
    OŠ "Veljko Dugošević"
    UČESNICI:


    128. OŠ "Marija Bursać":
  • Anđelka Kekić, direktor
  • Dušanka Maletić, pedagog

  • 129. OŠ "Jelena Ćetković":
  • Svetlana Gmitrović, direktor
  • Sanja Ristić-Stankov, pedagog
  • Marija Stanković, psiholog
  • Dragana Vasović-Nedeljković, nastavnik
  • Aleksa Eremija, nastavnik

  • 130. OŠ "Ćirilo i Metodije":
  • Manuela Ilić, direktor
  • Radmila Kastratović, pedagog
  • Zorica Jovanović, psiholog

  • 131. OŠ "Dragojlo Dudić":
  • Marko Anić, direktor
  • Dragana Aćimović, pom.direktora
  • Milorad Todorović, psiholog
  • Milan Vermezović, nastavnik

  • 132. OŠ "Ivan Goran Kovačić":
  • Miomir Dragaš, direktor
  • Rakina Grujičić, pedagog

  • 133. OŠ "Pavle Savić":
  • Ljubinka Stanković, direktor
  • Jelena Ana Bonjević, pedagog
  • Irena Cero, psiholog


  • DATUM:
    1 7 . i 1 8 . 2 .200 6 . godine
    ŠKOLA DOMAĆIN:
    OŠ "Jovan Jovanović Zmaj", Obrenovac
    UČESNICI:


    134. OŠ "14. oktobar", Barič:
  • Slavica Jović, pedagog
  • Verica Čirčić, nastavnik
  • Ivana Jevđenović, nastavnik

  • 135. OŠ "Jefimija":
  • Gordana Babić, direktor
  • Jelena Novaković, pedagog
  • Tamara Trivić, psiholog

  • 136. OŠ "Draževac":
  • Slobodanka Smiljković, direktor
  • Dragana Vidić-Vešvić, pedagog
  • Mirjana Đuranović, nastavnik

  • 137. OŠ "Grabovac":
  • Snežana Popović, direktor
  • Biljana Mijailović, pedagog
  • Ljiljana Prelić, učitelj
  • Lidija Pavlović, nastavnik

  • 138. OŠ "Jovan Jovanović Zmaj":
  • Snežana Bukovčić, direktor
  • Mirjana Sarić Mišković, psiholog
  • Novica Filipovac, nastavnik
  • Duško Ranković, školski policajac

  • 139. OŠ "Posavski partizani":
  • Milina Milovanović, pedagog
  • Sanja Ivanović, psiholog
  • Nenad Bugarski, školski policajac

  • 140. OŠ "Prva obrenovačka osnovna škola":
  • Rastko Đurđević, direktor
  • Sonja Najdecov, pedagog
  • Jasmina Đurotević, psiholog
  • Sanja Čolić, nastavnik

  • 141. Osnovna škola u Skeli:
  • Bojana Mićalović, pedagog
  • Dragana Manić, nastavnik

  • 142. OŠ "Vojislav Voka Savić", Lazarevac:
  • Branko Cvetić, direktor
  • Vidosava Blečić, psiholog
  • Obren Jeknić, nastavnik

  • 143. OŠ "Živojin Perić", Stubline:
  • Miloš Sakić, direktor
  • Vesna Jakovljević, pedagog
  • Goran Blažević, nastavnik
  •  
     
    Pedagoško društvo Srbije © 1924.-2012. na Internetu od 2002. sajt osnovala Sonja Žarković / webmaster: e@leksa  
    .

    Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje web adrese sajta.
    Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora i/ili autora sadržaja.

      REKLAME